{emailcloak=off}
17.5.2019 Milada Srnková, seniorky z Karlových Varů

Dobrý den, pane Machu,

děkujeme Vám za krásný den ve Valči, za výborný oběd, za prohlídku muzea a provedení městečkem, posíláme pár fotek, jak jsme slíbily. 

DSC05662DSC05680

8. 8. 2017 Jan Prokšík
Vážený pane inženýre, rád bych ještě jednou poděkoval za vynikající služby ubytování i restaurace ve vaší nádherné obci. Máte v personálu samé velmi milé a vstřícné lidi a to je to nejdůležitější.
28. 7. 2017 Emýlie Sýkorová, Soběsuky
Dobrý večer, nedá mi to, abych Vám nenapsala pár vět.
V sobotu jsme byli s dcerami na výletě - Chýše, Valeč. V Chýši nebylo možné se naobědvat, tak nás potěšilo, když jsme uviděli na plotě fary ve Valči  upoutávku na Vaši restauraci. Šli jsme tam trochu s obavami, ale hlad byl větší. O to víc nás překvapilo prostředí, hlavně barokní salonek. Tam jsme si pochutnali nejen na dobrém obědě, ale i na kávě s moučníkem (na pohled vypadal borůvkový koláč "obyčejně", ale chutnal božsky...) Příjemné bylo "povídání" s ing. Machem (zjištěno z internetu), který nám ochotně odpověděl na naše otázky. Vůbec se nám od Vás nechtělo. Manžel navštívil i muzeum, které se mu také líbilo. Hned jsme o Vás pověděli několika našim známým, kteří ze zvědavosti určitě přijedou.
Proto bych Vám chtěla poděkovat a popřát do dalšího podnikání mnoho zdaru a úspěchů. Rádi Vás opět někdy navštívíme.