Termíny pro další rok

Každý termín lze rezervovat. Rádi Vám představíme všechny možnosti, které přizpůsobíme Vašim představám. Každou svatební hostinu připravujeme "na míru", výzdobu neopakujeme, vždy se snažíme, abychom vyhověli Vašim představám a zpravidla je překonáme :-). Pro klidnou realizaci si vyberte svůj termín co nejdříve!

Za pronájem u nás platíte pouze malý rezervační poplatek a konzumaci. Pokud chystáte větší hostinu (od 30 osob výše), rezervujeme pro Vás celý objekt, abychom Vám a Vašim hostům věnovali veškerou pozornost. Můžete se podívat na naše video T & J, březen 2017

Váš velký Den bez starostí? To je svatební den u nás. Mimo svatební hostiny pro Vás připravíme i raut, upečeme svatební koláčky nebo dort. Svatební tabuli upravíme podle Vašeho přání, v oblíbených barvách a květinové výzdobě. 

Celková kapacita restaurace je 70 míst, menší místnosti do 30 osob. V letních měsících můžete využívat terasu se zahradou nebo kombinovat pobyt pobyt v restauraci s možností venkovního posezení, grilování nebo tance. Našim hostům nabízíme i možnost ubytování v 5 pokojích v Domě zámeckých kaplanů, který je vzdálen přibližně 200m od restaurace. Pokoje pro 20 hostů i vstup do penzionu jsou zabezpečeny kamerovým systémem. Možnost parkování před objektem. Součástí ubytování pro naše hosty je bohatá snídaně, která je připravována v restauraci. Pro další hosty je možné zajistit ubytování v obci, případně ve velmi blízkém okolí. Součástí péče o hosty mohou být profesionální služby vizážistky, kadeřnice nebo nehtové designérky.